В інтернет-магазині BASIS у каталозі представлено широке розмаїття видів ламінату для житлових і комерційних приміщень, серед яких бренд MyStyle вирізняється якістю та естетикою. Ламінат MyStyle – це продукт від німецького виробника Kronoflooring. Його головні переваги у відмінній якості та презентабельності. Матеріал стане гарним рішенням для жилого або офісного простору, торгового центру або магазину тощо. Покриття преміум-класу – кращий вибір для тих, кому важливі експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд.

Чому варто вибрати ламінат MyStyle?

Бренд MyStyle пропонує багато різних товарів. Вони поділяються на три головні колекції MyArt, MyArt Longboard, MyDream. В них присутні товари різної кольорової гами, з різноманітною текстурою для можливості зробити кращим будь-яке приміщення з урахуванням стилістики.

Товщина панелей доступна на вибір – 12 або 14 мм. Одна з унікальних властивостей – це висока влагостійкість, яку гарантують шляхом використання фірмової технології MO.RE! Усі товари мають:

  • гарну стійкість;
  • щільність 830-900 кг/м3;
  • відповідають класу стирання AC5 и AC6 по DIN EN 13329: 2016/08;
  • стійкість до УФ-променів;
  • екологічну безпеку.

Унікальність матеріалу у традиційному дизайні під масивну дошку. При цьому задіяна технологія синхронного тиснення для гарантії ідентичності з малюнком дерева і кольором.

Збираючись купити товари від My Style, ви робите правильний вибір. А у каталозі BASIS ви знайдете великий вибір за доступними цінами, а також багато акційних пропозицій.

Де купити ламінат MyStyle?

Інтернет-магазин BASIS пропонує покупки за вигідними цінами. Є можливість замовити ламінат від виробника «Май стайл» у Київ, Дніпро, Харків, Одесу та в інші міста України. Картки доповнені інформацією про товар, фото, вартість та умови доставки.

Усі замовлення обробляються швидко, товари відправляються у найкоротший час за допомогою потрібних перевізників. Результат – можливість покращити свій інтер’єр, зробити його більш виразним, цікавим та атмосферним, а головне – зберегти відмінні характеристики покриття підлоги на довгий час завдяки ламінату.