Вінілова підлога Vinilam Ceramo Дуб Цюріх 8875 коричнево-сірий (клейовою)

Модель: 8875
Виробник: VINILAM
0
В наявності
936.00грн.
Знайшли дешевше?

Вінілова підлога Vinilam Ceramo Дуб Цюріх 8875 коричнево-сірий (клейовою)

Вінілова плитка — це особливий тип підлогового покриття, зроблений за спеціальною технологією і володіє значним ряд функціональних переваг, поєднуючи в собі кращі властивості інших популярних оздоблювально декоративних матеріалів. VINILAM має композитним зносостійким прозорим захисним шаром 0,3 – 0,55 мм, який приймає на себе всі зовнішні впливи, зберігаючи декоративний шар збереження весь термін служби покриття. 100% вологостійкий продукт! Ідеальне покриття для використання у ванних кімнатах, в кухні, в коридорах, кафе, фітнес клубах та в інших приміщеннях з підвищеною вологістю.Має низьку теплопровідність. Відчувається як комфортне покриття без ефекту « холодна підлога». Можна використовувати разом з вбудованими системами підігріву «тепла підлога». Не пошкоджується від побутових впливів, і термін його служби може бути дуже довгим, при дотриманні інструкції по монтажу та інструкції з експлуатації. Виробник дає гарантію 20 років на домашню експлуатацію і на 5 років на комерційну! VINILAM має бездоганний екологічний статус. Підлогове покриття не виділяє летких органічних сполук, не пахне, не містить токсичних і канцерогенних речовин! Завдяки декоративного шару, створеному в якості HD і ефектною текстури на поверхні - ВИНИЛАМ реалістично передає вигляд різноманітних порід обробленої деревини, а також вид і текстуру обробленого каменю, граніту, мармуру та інших поверхонь. Легко монтується на підготовлену основу при застосуванні рекомендованих інструментів та рекомендованої технології укладання.


Шари Vinilam - Ceramo (клейова):

  1. Поліуретановий твердий додатковий шар з UV компонентом, полегшує гігієнічний догляд за покриттям.
  2. Вініловий прозорий захисний шар, товщиною 0,5 мм Основна захист декоративного шару від ушкоджень і стирання. Створює на поверхні 3D декоративний ефект текстури натурального матеріалу.
  3. Декоративний шар, ідеально імітує фактуру і відтінок натурального дерева та каменю.
  4. Геометрично стабільна, гнучка, армована основа з первинного вінілу з мінеральним наповнювачем. Основа з'єднана з декоративним і основним захисним шаром методом гарячого пресування. Товщина основи 2 мм На зворотному боці плитки створений мікрорельєф для хорошого контакту з клеєм.
Переваги VINILAM

ВИНИЛАМ Має композитним зносостійким прозорим захисним шаром 0,5 мм. який приймає на себе всі зовнішні впливи, зберігаючи декоративний шар збереження весь термін служби покриття.

ВИНИЛАМ 100% вологостійкий продукт! Ідеальне покриття для використання у ванних кімнатах, в кухні, в коридорах, кафе, фітнес клубах та в інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

ВИНИЛАМ має низьку теплопровідність. Відчувається як комфортне покриття без ефекту « холодна підлога». Можна використовувати разом з вбудованими системами підігріву «тепла підлога».

ВИНИЛАМ не пошкоджується від побутових впливів, і термін його служби може бути дуже довгим, при дотриманні інструкції по монтажу та інструкції з експлуатації. Виробник дає гарантію 20 років

ВИНИЛАМ має бездоганний екологічний статус. Підлогове покриття не виділяє летких органічних сполук, не пахне, не містить токсичних і канцерогенних речовин!

ВИНИЛАМ добре гасить ударний шум і створює акустичний комфорт у вашому інтер'єрі і для сусідів. В асортименті є колекції зі спеціальної акустичної підкладкою

ВИНИЛАМ завдяки декоративного шару, створеному в якості HD і ефектною текстури на поверхні - ВИНИЛАМ реалістично передає вигляд різноманітних порід обробленої деревини, а також вид і текстуру обробленого каменю, граніту, мармуру та інших поверхонь.

ВИНИЛАМ легко монтується на підготовлену основу при застосуванні рекомендованих інструментів та рекомендованої технології укладання. Матеріал входить в категорію DIY – зроби сам!Характеристики
Гарантія 20 років
Клас зносостійкості 43 клас
Колір коричнево-сірий
Колекція Ceramo VINILAM
Країна виробник Бельгія
Матеріал SPC
Розміри 1528х223x2.5 мм
Товщина 2,5 мм
Упаковка 4.27 м2
Фаска з 4-х сторін
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту