Про компанію
«Низькі ціни», «широкий асортимент товарів», «співпраця зі світовими виробниками» - в даний час будь-який інтернет-магазин пропонує своїм покупцям все вище перераховане, забуваючи про найголовніше – бути надійним та практичним партнером для своїх клієнтів, відповідати та надавати повний спектр послуг: від допомоги на вибір матеріалів та консультацій фахівців до професійного монтажу та подальшого обслуговування готових об'єктів!

З моменту заснування і до сьогодні основним правилом компанії БАСІС є надійна основа комфорту для кожного клієнта. Головна мета наших співробітників не просто продати той чи інший товар чи послугу, а допомогти ухвалити єдине правильне рішення, яке підійде саме для Вас!

Як вибрати ламінат? Що краще: паркетна дошка або масивний паркет? "Якою фарбою пофарбувати стелю у ванній?" - Ці та багато інших питань ставить собі кожна людина, яка зіткнулася з ремонтом. Ми знаємо відповіді! Вам більше не потрібно годинами шукати інформацію в інтернеті, читати форуми або написані «під копірку» статті, просто зателефонуйте і наші співробітники «зрозумілою» мовою пояснять у чому відмінність одного покриття для підлоги від іншого, допоможуть порахувати потрібну кількість матеріалів або вибрати засіб для догляду за підлогами. Ми працюємо для Вас!

Завдяки прямим контрактам з такими виробниками як Krono Original, Quick Step, Kronotex, Pergo ми можемо бути впевнені у високій якості товару, що поставляється, і забезпечити доступні ціни для наших покупців. А наявність власного логістичного складу та транспорту дозволяє нам здійснювати доставку клієнтам у найкоротші терміни.

У 2015 році компанія БАСІС уклала ексклюзивний контракт з німецьким заводом-виробником Kronotex Gmbh на постачання в Україну колекції ламінату Swiss House Normann, яка характеризується підвищеною зносостійкістю (33 клас/АС5) та успішно зарекомендувала себе на ринку підлогових покриттів України. Той факт, що ламінат Normann представлений у 150 роздрібних магазинах та покладений на площі більш ніж 20 000 м2 говорить сам за себе та підтверджує високу якість та популярність товару серед покупців.

З 2016 року ми є єдиним офіційним представником в Україні найбільшого ізраїльського виробника лакофарбових матеріалів – концерну Tambour LTD. Багаторічний досвід виробництва фарб та декоративних ефектів, екологічність та найкраща якість, понад 1600 кольорів та відтінків – все це тепер доступно нашим клієнтам. Спеціально для Вас ми створили «Лабораторію кольору Tambour», яка укомплектована найновішим обладнанням для фарбування і дозволяє надати фарбі потрібний колір всього за кілька хвилин.

«Безкоштовне укладання ламінату та паркетної дошки!» – Давайте будемо чесними до кінця! Безкоштовним буває тільки сир у мишоловці! Своїм клієнтам ми пропонуємо якісне укладання покриттів для підлоги: від укладання ламінату до монтажу масивного паркету або терасної дошки. Наші сертифіковані укладачі щорічно проходять атестацію, тому Ви можете бути на 100% впевнені як укладання підлогового покриття та дотримання всіх технічних норм та допусків. На всі виконані роботи ми надаємо гарантію від 12 до 24 місяців. Не варто економити на кваліфікації майстра, адже навіть найякісніший і найдорожчий ламінат або паркетна дошка при неправильному укладанні не прослужать Вам належним чином. Звертайтеся до професіоналів! Цінуйте свій час, нерви та засоби!
icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту