Водостійкий ламінат LOGOCLIC Oak Spirit колекція AQUAPROTECT AP1535NL

Модель: LO AP1535NL
Виробник: LOGOCLIC
0
В наявності
1064.00грн./м2
Знайшли дешевше?

Водостійкий ламінат LOGOCLIC дошка Oak Spirit колекція AQUAPROTECT AP1535NL


Завжди готовий до високих навантажень!

У повсякденному житті Aquaprotect грає лише незначну, але дуже важливу роль! Все життя проходити під знаком Aquaprotect, з усіма її злетами та падіннями. І ви завжди можете покластися на нього як партнера! Стреси та напруги повсякденного життя, особливо казуси, легко переносяться таким висококласним покриттям підлоги, як Aquaprotect.

Перекинуте відро, пролиті напої або переповнена раковина з водою - тепер це не привід для паніки! Технологія Moisture Defence Technology робить Aquaprotect надзвичайно стійким до вологи, стирання та подряпин. Клас стійкості до стирання AC5 робить Aquaprotect надійним покриттям підлоги не тільки вдома, але і в комерційних приміщеннях.

O. R. C. A. - Просто і краще!

У цьому виробничому процесі деревні волокна стають особливо дрібними завдяки багаторазовій механічній обробці. В ході подальшого процесу волокна обробляються спеціальним органічним сполучною речовиною і таким чином захищаються від вологи.

O. R. C. A. Organic Rigid Coreboard Antistatic. Найновіша технологія захисту від вологи

Цілком екологічний!

100% CO2-нейтральний! При виробництві O. R. C. A. виділяється менше CO2, ніж накопичують дерева, що використовуються для цієї мети. Суто біологічні компоненти є абсолютно органічними. Це стосується і інноваційного клік-з'єднання єднання 1clic2go Pure.

Завдяки властивостям поверхневого покриття зниження активності бактерій досягається без застосування біоцидів.

Екологічно чистий ламінат Aquaprotect сертифікований екологічним знаком "Блакитний янгол" та кельнським екоінститутом.

Просте встановлення.

З'єднання єднання ламінату Aquaprotect, системи 1clic2go Pure, відрізняється підвищеною міцністю. Рідина не може проникнути в клік-з'єднання єднання. Технологія захисту від вологи O. R. C. A дозволяє укладати великі площі без температурного шва. Це означає, що перехідні профілі більше не потрібні між приміщеннями/кімнатами та дозволяє укладати ламінат одним «килимом»Характеристики
Гарантія 30 років
Клас навантаження 33/AC5
Колекція AQUAPROTECT
Країна виробник Німеччина
Розміри планки 1285*192 мм
Товщина 8 мм
Упаковка 2,22 м2
Фаска з 4-х сторін
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту