Ламінат Estate oak light grey колекція ELIGNA EL3573

Модель: EL3573
Виробник: Quick Step
0
В наявності
990.00грн.
Знайшли дешевше?
Характеристики продукту

 • Scratch Guard
  Підлоги Quick-Step з технологією Scratch Guard до десяти разів більш стійкі до утворення подряпин, ніж статі без шару Scratch Guard.

 • Водостійка
  Забудьте про проблему вологості, вибравши водостійку підлогу Quick-Step. Ці підлоги не тільки мають виключно стильний і натуральний вигляд, вони також на 100% захищені від вологи, що ще більше спрощує очищення!

 • Uniclic
  Quick-Step є винахідником системи укладання Uniclic, яка є стандартною замковою системою укладання. Легко встановлюйте дошки підлоги завдяки революційній запатентованої замкової системи.

 • Відповідні аксесуари
  Quick-Step - це більше, ніж просто підлогу. Для кожного варіанту статі, який ми пропонуємо, ви знайдете повну колекцію аксесуарів, у тому числі підкладки, профілі кінцевої обробки та плінтуса, ідеально підійдуть за кольором до вашої підлоги.

 • Compliant with EU Ecolabel
  Екологічний вибірЛаміновані підлоги Quick-Step отримали екологічну етикетку ЄС Ecolabel. Це означає, що вони принаймні на 80% складаються з деревини, отриманої за рахунок стійких джерел, не містять небезпечних речовин і виготовляються на енергоефективних підприємствах. До того ж ламіновані підлоги Quick-Step мають дуже великий термін експлуатації і розширену гарантію на продукт, а також відрізняються простим ремонтом і легким демонтажем. Після закінчення експлуатації наші підлоги можна утилізувати як оброблену деревину на підприємствах, що займаються переробкою сміття. Деревина в ламінованих підлогах придатна до вторинної переробки і утримує парниковий газ СО2 протягом всього терміну експлуатації підлоги.
Характеристики
Відтінок Світлий
Гарантія 25 років
Декор Дуб
Дизайн планки 1-смугова
Захист від вологи Помірна
Клас навантаження 32/AC4
Колекція Eligna
Країна виробник Бельгія
Поверхня Scratch Guard™
Розміри планки 1380х156 мм
Тип з'єднання Замок Uniclic™
Товщина 8 мм
Укладання на теплий пол Так (t ° до 27 ° С)
Упаковка 1,722 м2
Фаска без фаски
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_callback Замовити дзвінок icon_email Написати на пошту