• Финишная шпаклевка МЕДЖИК БОНД+ (MAGOC BOND+) Tambour 25 кг.

Финишная шпаклевка МЕДЖИК БОНД+ (MAGOC BOND+) Tambour 25 кг.

  • 1 038.00 грн
  • Код товара: 725-045
  • Доступность: На складе

В закладки В сравнение

MAGIC BOND + 

 

Акрілова шпаклівка багатоцільового призначення для внутрішнього використання.

Застосування: використовується для вирівнювання гіпсових, бетонних стін, стін покритих штукатуркою та для заповнення швів між гіпсовими перегородками.

Підготовка поверхні: перед нанесенням шпатлівки слід переконатися, що поверхня рівна, очищена від пилу, старої фарби та будь-якого бруду. Робоча поверхня повинна бути сухою.

Спосіб застосування: шпатлівка готова до використання, немає необхідності розводити її водою. Якщо Ви все-таки розводите шпатлівку, то воду необхідно добавляти поступово, добре розмішуючи до отримання необхідної густоти.

Вирівнювання стін – шпатлівка наноситься тонким шаром або в декілька шарів не товстіше 1мм по мірі необхідності. Після нанесення шпатлівки необхідно нанести «Бандероль Супер», потім пофарбувати акриловою чи іншою фарбою для стін.

З’єднання гіпсових перегородок – нанести шар шпатлівки, закріпити за допомогою сітки із скловолокна, нанести ще один шар, щоб приховати сітку.

Час висихання: для шліфування 3-4 години. Час витримки між нанесенням шарів 4 години.

Очищення та зберігання інструментів: промити у мильній воді відразу після закінчення роботи. Зберігати в закритому та провітрюваному місці.

Заходи безпеки: матеріал не є шкідливим і не містить в своєму складі речовини, що потребують спеціальних позначень на упаковці чи особливих застережень у використанні.

Примітка: Неїстівний матеріал. Після пофарбування потрібно ретельно помити руки з милом. Неможна змішувати даний матеріал з іншими матеріалами, які не рекомендуються виробником. Наведені дані засновані на багаторічному досвіді виробника. Тамбур залишає за собою право уточняти і/чи змінювати їх без попередження. Перед використанням матеріалу споживач зобов’язаний особисто переконатися, що матеріал відповідає зазначеним вимогам, способу нанесення і умовам пофарбування.

Матеріал не містить свинець і хромати.

Виготовляється компанією «Тамбур»  у відповідності з вимогами ізраїльського стандарту 2000: ISO9001 та сертифіковано Ізраїльським інститутом стандартів.

Характеристики:

Відтінок: кремовий

Глянець: матовий

Розхід матеріалу на 1 кв.м поверхні: 1-2 кг (в один шар)

Фасування: 25 кг

Товар соответствует установленным медицинским критериям безопасностиНаписать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо